Oferta dla szkół i przedszkoli

….. „Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka.


Jan Paweł II


Grupa Oregano s. c. to zespół doświadczonych specjalistów od spraw żywieniowych. Z miłości i szacunku do dzieci stworzyliśmy u siebie catering dla małych smakoszy. Zarówno botaniczna nazwa Origanum jak potoczna oregano wywodzi się z greckich słów: "oros” – góra, "ganos” – radość, czyli „radość góry”. Nie bez znaczenia jest nazwa naszej firmy.

Fachowcy pracujący w naszej firmie poprzez swoje zaangażowanie chcą nieść małym smakoszom radość ze spożywanych posiłków z zachowaniem wszystkich niezbędnych wartości odżywczych potrzebnych w danej grupie wiekowej.

Dla naszych maluchów przygotowujemy wszystkie diety: bezlaktozową, bezglutenową, bezjajeczną, bezbiałkową, celiakię, a także szczegółowe diety indywidualne w zależności od potrzeb.

Dla najbardziej  wymagających  klientów  możemy przygotowywać posiłki z warzyw i owoców warzyw pochodzących z upraw ekologicznych.

Nasze doświadczenie pozwala nam za zaoferowanie naszym klientom bardzo szerokiej gamy zbilansowanych posiłków przygotowywanych ze  świeżych produktów najwyższej   jakości. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi lokalnymi dostawcami surowców.

Do produkcji posiłków nie używamy żadnych półproduktów oraz nie używamy konserwantów. Wdrożony system HACCP w naszej firmie gwarantuje Państwa dzieciom zdrowy i smaczny posiłek. Istnieje możliwość dostarczania posiłków w pojemnikach zbiorczych lub opakowaniach jednorazowych zgodnie z zamówieniem.

Od wielu lat zaopatrujemy między innymi przedszkola i szkoły. Posiadamy wszystkie wymagane przez Powiatowego Inspektora Sanitarnego uprawnienia do profesjonalnego świadczenia usług cateringowych:

  • Decyzja Powiatowego Inspektora Sanitarnego na prowadzenie działalności gastronomicznej i cateringowej w siedzibie firmy nr. Se.hż-10/46158/505/844/eo/08 z dn.06.08.2008 r.
  •  Decyzja Powiatowego Inspektora Sanitarnego na środki transportu.
  •  Certyfikat HACCP,


Próbki żywieniowe przechowywane są zgodnie z przepisami z dnia 17.04.2007r.na podstawie art.72 ust.5 ustawy z dnia 25 08.2006 o bezpieczeństwie żywności i żywienia(dz.u.nr.171.poz.1225)

Posiadamy również certyfikat Rzetelnej Firmy. Nie korzystamy z usług podwykonawców, firmujemy swoje wyroby odpowiedzialnością i własnym podpisem, co daje gwarancję dobrego żywienia Państwa dzieciom.Zapraszamy do współpracy
Danuta Jasik & Sylwia Pawłowska

Zapraszamy do obejrzenia  galerii zdjęć...

 

 

Galeria