Oferta cateringowa

           Funkcjonujemy na rynku trójmiejskim od prawie dziesięciu lat. Nasze dotychczasowe doświadczenie w branży gastronomicznej i wiedza z zakresu zarządzania i żywienia pozwalają nam zagwarantować najwyższy poziom świadczonych usług. Cykl produkcyjny przygotowywanych przez nas posiłków oparty jest  na tzw. starych recepturach z uwzględnieniem nowych trendów i zaleceń dietetyków. Nie  korzystamy z żadnych dostępnych na rynku spożywczym półproduktów, ponieważ nasza produkcja zaczyna się od  surowców naturalnych do wyrobu gotowego. Jeden z naszych kucharzy specjalizuje się w żywieniu dietetycznym.

 

            Posiadamy doświadczenie w obsłudze dużych firm na rynku trójmiejskim, m.in.  wszystkie wydziały Uniwersytetu Gdańskiego, Instytut Energetyki, Energa SA, PPNT w Gdyni, Bayer, Olivia Business Centre, Skanska NDI, Stocznia Północna, Stocznia Remontowa, MOL, Kemira, . Do grona naszych stałych codziennych odbiorców należą również dzieci z  trójmiejskich przedszkoli. 

            Okazjonalnie mieliśmy przyjemność przygotowywać między innymi obsługę gastronomiczną dla Muzeum Zamkowego w Malborku podczas uroczystości  600-lecia Bitwy pod Grunwaldem, międzynarodowej konferencji EGAS  na Politechnice Gdańskiej
i konferencję CAISE 2012 na Uniwersytecie Gdańskim z udziałem gości z całego świata, urodziny Parku Naukowo-Technologicznego w Gdyni, konferencję TRANSPORT WEEK W Filharmonii Bałtyckiej oraz wiele innych ważnych uroczystości. 

Nasza firma posiada certyfikat programu Rzetelna Firma. Na dzień dzisiejszy zatrudniamy 17 osób, personel zatrudniony w naszej firmie od kilku lat posiada przygotowanie i doświadczenie zawodowe oraz aktualne książeczki zdrowia. Placówka nasza ma wdrożony system HACCP i jest pod stałym nadzorem Powiatowego Inspektora Sanitarnego. Pozwalamy sobie na załączenie referencji poświadczających naszą rzetelność oraz jakość świadczonych przez nas usług gastronomicznych.

Świadczymy usługi zarówno w lokalu jak i w miejscu wskazanym przez klienta. W naszym Menu oferujemy ponad 100 pozycji. Nasze oferty dostosowujemy indywidualnie dla każdego klienta.